Angielski w bibliotece

Czytam sobie

Parse error: syntax error, unexpected '<' in /themes/templates/panels.php(78) : eval()'d code on line 2

CzytanieToDziała

Matematyka na wesoło - Dzień Otwarty

Studio Nauczania MathRiders Mińsk Mazowiecki korzystając z uprzejmości Gminnej Biblioteki Publicznej w Mrozach, zaprasza na Dzień Otwarty, podczas którego odbędą się bezpłatne zajęcia matematyczne.

Zajęcia odbędą się 26 listopada 2016 r.

Ponadto, w programie przewidziane są gry, zabawy logiczne.

Zapisy pod numerem tel. 515 808 027 lub mailowo: minsk-mazowiecki@mathriders.com
Więcej informacji na http://mathriders.pl/minsk-mazowiecki/

Harmonogram:
09.00 - 10.00 - Dzieci 4, 5-letnie
10.00 - 11.00 - Dzieci 6, 7-letnie
11.00 - 12.00 - Dzieci 8, 9-letnie
12.00 - 13.00 - Dzieci 10, 11-letnie

Dyniowe stwory

Europejski Tydzień Kodowania

Kodowanie na dywanie

Konkurs im. M. Chełmońskiej-Szczepankowskiej

Dotacja z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Biblioteka pozyskała dotację za zakup nowości wydawniczych ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Gmina Mrozy w prasie lokalnej i krajowej w 2011 roku

Narodowe czytanie "Quo vadis"

Gminna Biblioteka Publiczna w Mrozach i Zespół Szkół w Jeruzalu zapraszają na czytanie "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza w wykonaniu uczniów, nauczycieli i pracowników biblioteki.

Gmina Mrozy w prasie lokalnej i krajowej w 2012 roku

Sieciaki na wakacjach po raz czwarty

"Sieciaki na wakacjach" już po raz w czwarty w naszej bibliotece w Gmina Mrozy. Piknik edukacyjny z każdym rokiem cieszy się większym zainteresowaniem. Po raz kolejny piknik połączyliśmy z akcją "Lato w Mieście".Uczestnicy z uwagą obejrzeli filmiki o zagrożeniach płynących z Internetu w strefie SIECIOKINO. Podczas zabaw w MEGACENTRUM ZABEZPIECZEŃ, przy SIECIOMACIE LOSUJĄCYM dzieci słuchały sieciakowych piosenek. W SIECIAKOWEJ STREFIE ROZRYWKI "sieciaki" malowały, rozwiązywały krzyżówki, quizy, a takżze mogły zrobić sieciakowego robota "Necio". Na imprezę przybył zaproszony gość Jacek Kleyff, który uświetnił imprezę swoimi piosenkami, a także uczył piosenki pt. "Hasło". Na zakończenie odbył się konkurs plastyczny pełen sieciakowych nagród. Imprezę zakończyły grilowane kiełbaski, wielkie bańki mydlane i malowanie twarzy.

II wakacji

Spotkanie z Elżbietą Bednarczyk