Magiczny komputer - Teatr Moralitet

Czytam sobie - akcja zapisz mnie do biblioteki

Klub malucha

Głosowanie

Gminna Biblioteka Publiczna w Mrozach bierze udział w konkursie 200 książek do wygrania edycja październik 2018 organizowanym przez portal Novaedita. Na naszą bibliotekę można głosować poprzez stronę konkursową https://novaedita.com/konkurs/ co minutę po każdorazowym odświeżeniu strony. Konkurs trwa od 8 października do 7 listopada. Im więcej zdobędziemy Waszych głosów, tym więcej książek z puli 200 pozycji otrzymamy! Do dzieła!

Koncert

Jesienny Klub malucha

Mała książka - wielki człowiek

Kolejne książeczki wydane z akcji małym czytelnikom z akcji "Mała książka - wielki człowiek"

Z książką na start - Mała książka...

Pierwsza książeczka i karta małego czytelnika wydane. Zapraszamy kolejne maluchy z rocznika 2015 po książeczkę do Biblioteki.

więcej o akcji Mała książka - wielki człowiek

Mała książka - wielki człowiek

Mała książka - wielki człowiekZapraszamy rodziców z dziećmi z rocznika 2015

Wyprawki Czytelnicze dla trzylatków. Rusza nowa odsłona kampanii „Mała książka – wielki człowiek” Instytutu Książki. Wyjątkowe Wyprawki Czytelnicze otrzymają trzylatki, które odwiedzą biblioteki biorące udział w akcji.

Pilotażowy projekt dla trzylatków realizowany w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wielki człowiek” rozpocznie się we wrześniu 2018 roku. Akcja ma zachęcić rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem.

Każdy trzylatek, który przyjdzie do biblioteki, otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą, a w niej: książkę „Pierwsze wiersze dla…” oraz Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice. „Książką połączeni, czyli o roli czytania w życiu dziecka” to broszura informacyjna, przypominająca o korzyściach wynikających z czytania dzieciom oraz podpowiadająca, skąd czerpać nowe inspiracje czytelnicze.

Dzięki akcji dziecko pozna ważne miejsce na czytelniczej mapie dzieciństwa (bibliotekę) i zostanie pełnoprawnym uczestnikiem życia kulturalnego.

Klub malucha

Czytelnik Wakacji 2018