Konkurs "Zdjęcie z książką w tle"

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest Gminna Biblioteka Publiczna w Mrozach

2. Celem konkursu jest:

a) Rozwijanie możliwości twórczych mieszkańców Gminy Mrozy

b) Popularyzacja książki i czytelnictwa.

c) Promowanie talentów.

3. Zasady:

a) Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich grup wiekowych.

b) Uczestnik może przesłać maksymalnie 3 prace fotograficzne, wykonane na papierze fotograficznym lub ksero (min 120g) lub , czarno-białe lub kolorowe w formacie od 13x18 cm lub 15x21 cm.

c) Prace powinny być opatrzone na odwrocie informacją zawierającą dane: tytuł pracy, imię i nazwisko autora, miejscowość, wiek, uczniowie - nazwa szkoły i klasa.

d) Prace należy przesłać lub dostarczyć do Biblioteki w Mrozach , ul Pokoju 1 lub Filii w Jeruzalu od 01.08.2019 r do 30.09.2019 r.

e) Rozstrzygnięcie konkursu, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się podczas Nocy Bibliotek 4.10.2019r

f) Oceny prac dokona jury, biorąc pod uwagę jakość, oryginalność i kreatywność nadesłanych prac oraz ich powiązanie z tematem konkursu.

g) Prace nagrodzone i zakwalifikowane do ekspozycji przechodzą na własność organizatora.

h) Najciekawsze prace będą nagrodzone oraz eksponowane na wystawie oraz na stronie internetowej oraz Facebooku Biblioteki .

4. Nagrody: dyplomy i nagrody książkowe/gry planszowe.

5. Biblioteka zastrzega sobie możliwość zmiany w regulaminie.