Papierowe cudeńka

Wakacje w Bibliotece -batik

Pierwszy dzień wakacyjnych zajęć za nami

Sieciaki na wakacjach 2019

Projekt „Para Buch-książka w ruch" rozpoczęty!!!

Projekt rozpoczęliśmy od książki dla najmłodszych "Kształty i kolory" z serii książek AKADEMIA MĄDREGO DZIECKA. Maluchy znały rewelacyjnie książkę, recytując wspólnie fragmenty wiersza i wybierając kolory. Trafnie poprzyklejały dopasowując kształty i kolory do otrzymanej wyklejanki. Na zakończenie Klubu Małego Czytelnika odbył się piknik na placu przy bibliotece, na którym maluchy trafiały do celu kolorowymi balonikami do wybranych kół. Były też bańki mydlane, kolorowe balony, ringo, hula hop i malowanie twarzy.

Multisensoryka R dla smyka

Czytanie szkołą mistrzów-lektura w pudełku

Czytanie szkołą mistrzów-lektura w pudełkuW ramach akcji „Czytanie szkołą mistrzów” organizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Ł. Górnickiego GALERIA KSIĄŻKI odbyły się trzecie zajęcia na podstawie książki wyróżnionej w
Ogólnopolskiej Nagrodzie Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego Marcina Pałasza "Sposób na Elfa".
Uczestnicy wykonali lekturę w pudełku. Udział w projekcie wzięło 21 uczniów.
Miejska Biblioteka Publiczna w Oświęcimiu Galeria Książki. Na zakończenie uczestnicy otrzymali pamiątkowe legitymacje i zakładki.

Zaczytane wakacje- konkurs na najlepszego czytelnika wakacji

Pan Poeta

Odjazdowy Bibliotekarz 2019

Czytanie szkołą mistrzów - plakat

W ramach akcji „Czytanie szkołą mistrzów” organizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Ł. Górnickiego GALERIA KSIĄŻKI odbyły się drugie zajęcia na podstawie książki wyróżnionej w
Ogólnopolskiej Nagrodzie Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego Grzegorza Kasdepke "Kacperiada".
Uczestnicy wykonali plakaty na podstawie lektury. Udział w projekcie wzięło 21 uczniów.
Miejska Biblioteka Publiczna w Oświęcimiu Galeria Książki

Wakacje 2019