Angielski w bibliotece

CzytanieToDziała

Wykład o zdrowiu z Sonią Ross

Wycieczka do Argo City

Fotorelacja z wycieczki do gospodarstwa agroturystycznego

Sieciaki na wakacjach 2017

Biblioteka po raz piąty zorganizowała piknik edukacyjny mające na celu zwiększenie poziomu bezpieczeństwa młodych użytkowników Internetu. Z każdym rokiem gromadzimy coraz więcej dzieci chcących wziąć udział w akcji. Te kilka godzin wspaniałej nauki i zabawy minęły bardzo szybko, a sponsor nagród ULOTKI.net i Kapitan Nauka uwieczniły zakończenie pikniku. Serdecznie dziękujemy!

Każdy uczestnik dostał pamiątkowe koło sieciakowe do zaliczania kolejnych punktów programu.Hasło główne na temat naszych rozważań po obejrzeniu filmików o Sieciakach "Dlaczego nie wolno ufać osobom poznanym w Sieci?" wzniosło las rąk, każdy chciał się wykazać i zdobyć dodatkową nagrodę. Kolejne zadania dzieci wykonywały w Oddziale dla Dzieci na komputerach: Sieciomat losujący i Megacentrum zabezieczeń. Natomiast na placu bibliotecznym można było rozwiązać Sieciakowe quizy, kolorowanki i skleić Sieciakowego Robota. W czasie wolnym uczestnicy mogli pograć w gry planszowe wielkiego formatu, poskakać na skakance, puszczać mega wielkie bańki mydlane czy też pomalować sobie buzie w dowolny wzór.

Na zakończenie pikniku rozdane zostały dyplomy i nagrody od naszych sponsorów.

Dzień III

Dzień II

Wakacje 2017 - dzień I

Dzień I - Warsztaty rzeźby w drewnie i w glinie

Sieciaki na wakacjach 2017

WSTĘP WOLNY!
ZAPRASZAMY DZIECIAKI OD 6-12 LAT. MŁODSZE DZIECI Z RODZICAMI.

Teatrzyk kukiełkowy

Teatrzyk Maska - Misio Tulisio

18 lipca o godz. 10:30 wstęp wolny!

Wakacje w Bibliotece 2017

Najaktywniejszy czytelnik wakacji 2017 roku - konkurs!