Angielski w bibliotece

CzytanieToDziała

1986 - POETKA W MROZACH

spotkania z poetką Alicją Patey-Grabowską. Z okazji „Jesieni poezji podlaskiej” biblioteka zorganizowała spotkanie autorskie z A. Patey-Grabowską dla uczniów szkoły podstawowej w Mrozach i liceum. Podczas spotkania odbył się konkurs plastyczny i recytatorski. Laureaci otrzymali tomiki poezji z autografem gościa
Dodane przez danka dnia 08-04-2006

1985 - SPOTKANIA z A. PATEY-GRABOWSKĄ

3 spotkania z poetką Alicją Patey-Grabowską
Poetka zapoznała dzieci z Mrozów, Sokolnika i Guzewa z tajnikami poezji, recytowała swoje wiersze, odpowiadała na pytania najmłodszych słuchaczy, którzy szybko rozwiązały przygotowaną krzyżówkę.

KONKURS WIEDZY O SIENKIEWICZU

Czytelnicy z gminy Mrozy uczestniczyli w konkursie "Życie i twórczość Henryka Sienkieiwcza". Laureatami eliminacji gminnych zostali: Urszula Łopuć i Anna Olszewska (I miejsce), Paweł Dybicz, Urszula Miklaszewska i Dariusz Osiński (II miejsce) oraz Dorota Cegiełka, Małgorzata Bajszczak i Danuta Kąca (III miejsce).

1982 - SPOTKANIA z ANDRZEJEM ZANIEWSKIM

Andrzej Zaniewski przyjechał do Mrozów i Guzewa.

1982 - SPOTKANIA z EWĄ NOWACKĄ

Biblioteka ponownie zaprosiła Ewę Nowacką, znaną autorkę książek dla młodzieży, na dwa spotkania.

1980 - NIEDZIELA NA WSI z B. NAWROCKĄ

Z okazji Dni Kultury, Oświaty i Książki biblioteka organizowała „niedziele na wsi”, na które zapraszała pisarzy.
W 1980 roku przyjechała Barbara Nawrocka-Dońska.

1979 - Międzynarodowy Dzień Dziecka

Z okazji Międzynarodowego Roku Dziecka, dnia 27 maja, biblioteka zorganizowała gminny konkurs, którego uczestnicy spotkali się z pisarką, Ewą Nowacką