BY T. CHRӦCIELEWSKI

Na spotkanie z czytelnikami przyjecha do Mrozw miszczanin, Tadeusz Chrcielewski.
Jak zwykle biblioteka przygotowaa na spotkanie wystaw i konkurs ze znajomoci twrczoci gocia. Tadeusz Chrcielewski, piewca regionu miskiego opowiada o swojej twrczoci i rozmawia z uczestnikami spotkania, a byli to: uczniowie LO, czytelnicy z nauczycielami i bibliotekarze z rejonu miskiego.

1987 - Spotkanie z Bartelskim

SPOTKANIE AUTORSKIE
Na spotkaniu z Lesawem M. Bartelskim odbyo si rwnie podsumowanie konkursu „MJ ULUBIONY PISARZ”
Dodane przez danka dnia 15-04-2006

1987 - Prezes Zwizku Literatw Polskich

W 1987 roku biblioteka uczestniczya w oglnopolskim konkursie „Zoty Wawrzyn dla pisarza”, dlatego prowadzia bogat dziaalno upowszechniajc polsk literatur wspczesn. W grudniu zaprosia prezesa ZLP, Wojciecha ukrowskiego.
Dodane przez danka dnia 15-04-2006

WIECZORY POETYCKIE W BIBLIOTECE

W latach 80. biblioteka czsto organizowaa wieczory poezji, w ktrych uczestniczya modzie z sekcji ywego sowa, dziaajcego w bibliotece.
Dodane przez danka dnia 13-04-2006

JAN DOBRACZYSKI WRD CZYTELNIKW

Najwikszym wydarzeniem literackim lat 80. bya wizyta znanego pisarza Jana Dobraczyskiego w Mrozach.
Dodane przez danka dnia 13-04-2006

"LATO" W BIBLIOTECE

W kade niemal wakacje do biblioteki przychodzili uczestnicy kolonii letnich.

1987 - NIEDZIELA NA WSI z J. Zajcwn

Psycholog i pisarka, Janina Zajcwna najpierw spotkaa si z modzie licealn, a po poudniu odbya si "niedziela na wsi" z Jej udziaem w bibliotece w Mrozach.

1987 - BADANIA CZYTELNICTWA

W lutym 1987 roku Biblioteka Narodowa przeprowadzia w bibliotece w Mrozach badania czytelnictwa.

1986 maj - SPOTKANIE z A. ZANIEWSKIM

Jak co roku, rwnie i w 1986 r. biblioteka zorganizowaa imprez z okazji wita ksiki. Zaprosia Andrzeja Zaniewskiego

1986 - PISARZ I DZIENNIKARZ NA SPOTKANIU

W maju, z okazji wita ksiki, przyjecha do Mrozw pisarz i dziennikarz, Stanisaw Goszczurny. „Jestem tu po raz pierwszy, ale moe nie ostatni” – napisa potem w licie.

1986 - POETKA W MROZACH

spotkania z poetk Alicj Patey-Grabowsk. Z okazji „Jesieni poezji podlaskiej” biblioteka zorganizowaa spotkanie autorskie z A. Patey-Grabowsk dla uczniw szkoy podstawowej w Mrozach i liceum. Podczas spotkania odby si konkurs plastyczny i recytatorski. Laureaci otrzymali tomiki poezji z autografem gocia