Tata też czyta – konkurs fotograficzny

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i dziecko

Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób i tekst

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, niemowlę, uśmiechnięci ludzie i zabawka

„TATA TEŻ CZYTA”

z dnia 06.06.2023r.

1. Postanowienia ogólne:
  2. Organizator konkursu: Gminna Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Mrozach
  3. Cele konkursu:
  4. Rozwijanie możliwości twórczych.
  5. Popularyzacja książki i czytelnictwa.
  6. Ukazanie roli ojca w życiu rodziny.

III. Uczestnicy konkursu:

Konkurs rodzinny

1. Warunki uczestnictwa w konkursie:
  2. Udział w konkursie jest dobrowolny.
  3. Konkurs przeznaczony jest dla  mieszkańców Gminy Mrozy.
  4. Tematem konkursu jest zdjęcie przedstawiające czytającego tatę.
  5. Uczestnik może przesłać maksymalnie 1 zdjęcie wykonane na papierze fotograficznym 13×18 cm lub w pliku *.jpg/*.png umożliwiającym wydrukowanie takiego zdjęcia w dobrej rozdzielczości.
  6. Prace powinny być opatrzone na  informacją zawierającą dane:  tytuł pracy, imię i nazwisko autora, miejscowość. (plik graficzny –np. imie_ nazwisko.png reszta opisu w emailu.
  7. Oceny prac dokona jury, biorąc pod uwagę jakość, oryginalność i kreatywność nadesłanych prac oraz ich powiązanie z tematem konkursu.
  8. Prace nagrodzone i zakwalifikowane do ekspozycji przechodzą na własność organizatora.
  9. Najciekawsze prace będą nagrodzone oraz eksponowane na wystawie oraz na stronie internetowej Biblioteki/facebooku .
  10. Zgłoszenie prac na konkurs uznane będzie za akceptację warunków regulaminu oraz wyrażenie zgody na publikowanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2019 poz. 1781). przetwarzanie danych osobowych uczestnika, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U.2002 r. nr101,poz.926 ze zm.) do celów związanych bezpośrednio z konkursem i jego promocją.
  11. Terminarz:
  12. Prace należy przesłać lub dostarczyć do Biblioteki w Mrozach do dnia 22.06.2023 roku.
  13. Prace niespełniające wymogów regulaminowych nie będę dopuszczone do udziału w konkursie.
  14. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 23.06.2023. O wręczeniu nagród  poinformujemy zwycięzców.
  15. Postanowienia końcowe:
  16. Do oceny złożonych prac zostanie powołane Jury, które przyzna najciekawszym pracom nagrody. Jedna osoba może zdobyć tylko jedną nagrodę w ramach całego konkursu.
  17. O wszystkich sprawach nieuregulowanych Regulaminem decyduje Jury i ostateczna interpretacja Regulaminu należy do Jury.