Kategorie
Aktualności

Szkolimy się

W dniu 05.06.2024r. w Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy miałyśmy przyjemność uczestniczyć w szkoleniu dotyczącym tworzenia gier terenowych. Dowiedziałyśmy się, w jaki sposób wykorzystać tę formę rozrywki do promowania czytelnictwa i rozwijania umiejętności czytelniczych, jak stworzyć własną grę terenową, która angażuje czytelników i zachęca ich do odkrywania literatury w nowy, interaktywny sposób.

Szkolenie odbyło się dzięki wsparciu Wydawnictwo Tatarak i Fundacja Powszechnego Czytania które są organizatorami akcji czytelniczej #TataTeżCzyta mającej zachęcić mężczyzn do czytania książek dzieciom.

Już nie możemy się doczekać, aby podzielić się nowymi umiejętnościami z naszymi czytelnikami. Niedługo zorganizujemy grę terenową, która pozwoli uczestnikom na odkrywanie świata książek, bajek i baśni. Szkolimy się i rozwijamy się aby nasza biblioteka stała się jeszcze bardziej interesującym miejscem, które nie tylko promuje czytelnictwo, ale także dostarcza wiele radości. Jesteśmy pełne entuzjazmu i gotowe do kolejnych działań. #TataTeżCzyta i my też!!!